Bukmacherzy online
Bet-at-home - Bonusy i promocje

Bonus Bet-at-home

1) Oferta powitalna – bonus 50% do 350 PLN

Bet-at-home posiada oczywiście ofertę powitalną. W tym przypadku jest bonus Bet-at-home dzięki któremu każdy gracz może zyskać już na starcie i odpowiednio powiększyć swój pierwszy depozyt. Wystarczy wpłacić na konto dowolną kwotę a następnie w odpowiedniej zakładce w opcjach gracza podać kod FIRST. Dzięki temu natychmiast stan konta zostanie powiększony o dodatkowe 50% wartości wpłaty aż do maksymalnej kwoty 350 PLN.

Zarejestruj się TUTAJ w Bet-at-home i zgarnij bonus 350 PLN.

2) Bonusy czasowe

Jeśli chodzi o bonusy i promocję w Bet-at-home to zdecydowanie najlepszą rzeczą, jaka może Cię tutaj spotkać to skorzystanie ze specjalnego bonusu, który firma oferuje od czasu do czasu. Okazją może być na przykład zbliżająca się wielką impreza piłkarska jak Mistrzostwa Europy czy Świata. Przy okazji tych rozrywek Bet-at-home zazwyczaj proponuje swoim graczom dodatkowe bonusy dzięki którym można powiększyć swój kapitał o naprawdę imponujące kwoty.

3) Loteria

Bet-at-home codziennie rozdaje przypadkowemu graczowi 50 euro na jego konto gracza. Warunkiem otrzymania pieniędzy jest zalogowanie się na konto w dniu kiedy zostałeś wylosowany. W innym razie pula zwiększa się o te 50 euro i w kolejnym dniu do wzięcia jest 100, potem 150, 200, itd. Warto wiedzieć, że coś takiego jest, lecz szansa wygranej jest minimalna i wynosi około 1:1800000, bo tylu graczy jest zarejestrowanych w Bet-at-home. Warto jednak logować się na swoje konto, szkoda aby imponująca wygrana przeszła przed nosem przez nieuwagę.

Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej