Bukmacherzy online
Bet-at-home - Opis

Bet-at-home

Bet-at-home to firma-legenda, która na internetowym rynku zakładów sportowych znajduje się niemal od samego początku bo od roku 2000.

Zarejestruj się w Bet-at-home i odbierz bonus powitalny 350 PLN!

Od tego czasu bukmacher ten wyrobił sobie tak mocną pozycję, że mimo pojawienia się wielu nowych firm nadal jest w Polsce – obok Bet365 – najbardziej rozpoznawalną marką bukmacherską.

Dzieje się między innymi dzięki sponsoringowi przez Bet-at-home Wisły Kraków oraz zimowego Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Ogromna popularność Bet-at-home w Polsce może nieco dziwić. W porównaniu z innymi bukmacherami powstałymi w ciągu ostatnich kilku lat, Bet-at-home wydaje się na pierwszy rzut oka firmą z poprzedniej epoki. Staroświecki serwis i niewielka oferta mogą początkowo odstraszać nowych graczy, ale tylko do momentu, kiedy bliżej poznają oni Bet-at-home – wtedy każdy gracz zrozumie, że jest to najlepsze miejsce do rozpoczęcia swej przygody z zakładami bukmacherskimi.

Niemal wszystko w Bet-at-home jest podporządkowane temu, by początkujący gracze nie mieli tutaj żadnych problemów. Maksymalnie uproszczona strona, mega intuicyjny system wyświetlania wybranych zdarzeń z oferty oraz bardzo niskie minimalne kwoty wpłat i wypłat sprawiają, że jest to świetne miejsce na naukę bukmacherskiego kunsztu. Co więcej w Bet-at-home gracz ma również możliwość zapoznania się z serwisem „od wewnątrz” dzięki opcji logowania jako gość, a także dodania swych ulubionych zdarzeń do prywatnej zakładki, tak by były zawsze pod ręką. Dwa proste rozwiązania, które bardzo ułatwiają życie i w pewnym stopniu wynagradzają niewielką ilość ofert promocyjnych.

Bet-at-home polecam zatem głównie początkującym graczom, bo jest chyba najprostszy w obsłudze bukmacher i idealne miejsce dla tych, którzy zaczynają grać w Internecie lub w ogóle dopiero zaczynają obstawiać. Z czasem w Bet-at-home dość męcząca okazuje się dość skromna oferta na sporty inne niż piłka nożna i tenis, lecz jeśli jest fanem właśnie tych dwóch dyscyplin to spokojnie możesz zostać tutaj na dłużej.

Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej