Bukmacherzy online
Opis Bet365

Bet365

Bet365 to obecnie jeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce i na świecie. Ogromne doświadczenie, świetne promocje, czy gigantyczna oferta. Zalety tego serwisu można wymieniać naprawdę długo.

Serwis Bet365 wywodzi się z kolebki zakładów bukmacherskich czyli z Wielkiej Brytanii. Może się on pochwalić naprawdę długą obecnością na rynku, powstał bowiem w 1974 roku. Dzisiaj Bet365 to prawdziwy gigant świadczący swoje usługi 3 milionom graczy z całego świata. W ramach ciekawostki można również przytoczyć fakt, że bukmacher ten jest 7. największą prywatną firmą w Wielkiej Brytanii.

Bukmacher posiada świetną ofertę powitalną dla nowych graczy. Wystarczy zdeponować na swoim koncie dowolną kwotę a następnie postawić swój pierwszy zakład. Kurs nie ma znaczenia, może być to nawet 1.01 lub jeszcze niższa wartość. Ważna jest stawka tego zakładu, od niej będzie bowiem zależała wysokość bonusu powitalnego. Gdy zakład zostanie zawarty, otrzymasz na swój e-mail kod który po wpisaniu w odpowiedniej rubryce na stronie zamienisz na swój bonus powitalny. Jeśli wpłacisz więc 200 PLN i za tyle zagrasz swój pierwszy zakład, po chwili będziesz mógł odebrać jeszcze 200 PLN promocyjnych środków. Przed wypłatą bonus wraz z wpłaconą kwotą należy obrócić przynajmniej 3 razy po kursie minimalnym 1.50.

Bet365 posiada potężną ofertę zakładów sportowych. Na szczególną uwagę zasługuje platforma zakładów na żywo jaką można spotkać w tej firmie. Codziennie oferowana jest cała masa spotkań w trybie na żywo, które obstawisz już po ich rozpoczęciu.

Wystarczy zaledwie 25 PLN aby rozpocząć grę w Bet365. Oprócz świetnej promocji powitalnej spotkasz się tu również z wielkim szacunkiem, szybkimi wypłatami czy promocjami dodatkowymi. Gwarantujemy, że nie zawiedziesz się jeśli zdecydujesz się na założenie swojego konta w tym serwisie.

Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej