Bukmacherzy online
Bet365 - Plusy i minusy

Wady i zalety Bet365

Zakłady live – ogromna liczba zakładów (nawet 100 dziennie) i ogromna różnorodność typów sprawiają, że pod względem zakładów live Bet365 wyprzedza innych bukmacherów o kilka dobrych lat.

Wysokość bonusu – choć zasady obrotu bonusu są dość restrykcyjne, 200 PLN oferowane przez Bet365 to nadal jeden z najwyższych bonusów bukmacherskich na rynku!

Support – jedna z najsprawniej działających pomocy technicznych w Internecie. Live Chat w języku polskim dostępny jest przez całą dobę i służy pomocą o każdej porze dnia i nocy.

Oferta – ogromna ilość dyscyplin, lig i zakładów która zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy.

Kursy Bukmacherskie - jedne z najlepszych kursów bukmacherskich w internecie. Bet365 pod tym względem ustępuje w zasadzie tylko firmie Pinnacle Sports.

Intuicyjność dla początkujących graczy - ostatnie kupony trzeba "wyklikać", nie ma do nich bezpośredniego linku. Grafika mimo swojej funkcjonalności sprawia wrażenie, jakby była sprzed 10 lat.

Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej