Bukmacherzy online
Betclic - Opis

Betclic

Francusko – brytyjska firma z siedzibą na Malcie to obok BetSafe najmłodszy bukmacher w naszym zestawieniu. Betclic, bo tak od niedawna brzmi oficjalna nazwa firmy (wcześniej Betclick), powstał w roku 2005, a jego właścicielem jest Mangas Gaming, do której należy także Expekt i Bet at Home.

Można się domyślać, że Betclic będzie chciał dorównać swym starszym kuzynom pod względem popularności. Świadczy o tym chociażby zwerbowanie Mateusza Borka, jako „twarzy” firmy oraz objęcie sponsoringiem poznańskiego Lecha. Do osiągnięcia sukcesu wymienionych bukmacherów jeszcze daleka droga, ale milion pozyskanych klientów w ciągu 3 lat istnienia jest świetną prognozą na przyszłość.

Graczy Betclic będzie z pewnością przybywać czego jednym z powodów może być znakomita oferta powitalna dla klientów. Możesz zagrać swój pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Jeśli wygrasz, pieniądze trafią do Twojej kieszeni. Jeśli przegrasz cała stawka zostanie zwrócona i sam będziesz mógł zdecydować co dalej. Możesz grać za te pieniądze dalej lub po prostu wypłacić je z powrotem na swoje konto. Otrzymanego zwrotu nie musisz obracać. Ta promocja nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Postaw swój pierwszy zakład z kwotę od 15 do 200 PLN a jeśli przegrasz, Betclic zwróci Ci całą stawkę.

Zresztą promocje i bonusy to największa zaleta Betclic, ciekawa i atrakcyjna oferta powitalna nie powinna zatem wcale dziwić. Inaczej natomiast sprawa wygląda z pozostałymi sprawami, które są na typowo „średnim” poziomie. Oferta, zakłady live, support, kursy, wpłaty i wypłaty – wszystko to jest w Betclic „standardowe”, co oznacza, że nie ma się tutaj co prawda do czego przyczepić, ale nie zostaniemy także powaleni na kolana wielkością oferty czy wysokością kursów.

Mimo wszystko Betclic to wciąż bukmacher ze ścisłej światowej czołówki którego polecić możemy wszystkim graczom. Nawet jeśli nie zamierzasz związać się z nim na dłużej, skorzystaj z promocji powitalnej. Być może uda Ci się pomnożyć 200 PLN do sporej kwoty. Jeśli nie, otrzymasz zwrot który będziesz mógł od razu wypłacić. Betclic z miesiąca na miesiąc rośnie w siłę, jest to bowiem twór tych samych osób które odpowiadają za sukces Expekt i Bet-at-Home.

Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej