Bukmacherzy online
Betclic - Plusy i minusy

Wady i zalety Betclic

Znakomita, nietypowa promocja powitalna – możesz postawić pierwszy zakład nawet za 200 PLN bez żadnego ryzyka. Jeśli wygrasz, zgarniasz pieniądze. Jeśli Ci nie poszczęści, otrzymasz zwrot całej stawki i będziesz mógł go od razu wypłacić.

Promocje – spora liczba stałych i okazyjnych promocji. Jeśli lubisz bonusy, na pewno nie pożałujesz dołączenia do wielkiej rodziny BetClic.

„Ulubione” – możliwość dodawania ulubionych lig i dyscyplin do oddzielnej oferty, tak by mieć je zawsze pod ręką.

Niska minimalna wpłata - wystarczy zaledwie 15 PLN aby rozpocząć grę w BetClic. Jeśli na koncie zalegają Ci jakieś "drobniaki", możesz przelać je na swoje konto gracza i dać sobie szansę na wysoką wygraną.

PrzyszłośćBetClic jest dzieckiem tych samych ludzi, którzy zarządzają bukmacherami Expekt i Bet-at-Home. Firma ta jest zatem skazana na sukces, jaki osiągnęły jej poprzedniczki.

Przeciętna platforma na żywo - nie zawiera ona zbyt wielu zakładów a ilość dostępnych spotkań również nie powala na kolana. Warto dodać, że najlepsze zakłady na żywo oferuje Bet365.

Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej