Bukmacherzy online
Betsafe - Plusy i minusy

Wady i zalety Betsafe

Serwis – strona internetowa Betsafe to największa zaleta tego bukmachera. Jest ładna i przejrzysta. Ponadto jej obsługa jest maksymalnie intuicyjna i uproszczona, przez co nie sprawi kłopotu nawet początkującym graczom.

Promocja powitalna w Betsafe - na start każdy gracz może liczyć na bonus Betsafe nawet 250 PLN. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę a Betsafe dorzuci od siebie dodatkowe 50% aż do wyżej wspomnianej sumy.

Support – najlepsza pomoc techniczna wśród bukmacherów z gwarancją szybkiego udzielenia odpowiedzi drogą mailową, live czatem oraz 30 PLN premii, jeśli support przekroczy czas 15 minut oczekiwania na odpowiedź.

Baza statystyk – mnóstwo tabel, wyników i wykresów, czyli najlepsza baza statystyk ze wszystkich dostępnych w firmach bukmacherskich.

Oferta dla Polaków w Betsafe – możliwość typowania nawet IV polskiej ligi piłkarskiej, oraz bogata oferta na polskie ligi koszykówki czy siatkówki.

Promocje dodatkowe w Betsafe - w porównaniu do innych firm ze ścisłej czołówki, ich ilość nie wygląda zbyt imponująco. Oprócz bonusu powitalnego Betsafe nie oferuje zbyt wielu promocji dodatkowych dla swoich graczy.

Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej