Bukmacherzy online
Bukmacherzy online

Bukmacherzy online

Bukmacherzy online - lista najlepszych bukmacherów online. Niezbędne informacje o bukmacherach.

Bukmacherzy online - Łukasz Burliga z Wisły Kraków i afera bukmacherska

Która wersja bukmacherki jest lepsza, ta w wydaniu klasycznym, czy też internetowa? Fanatycy typowania zakładów w sieci otrzymali kolejny argument, który może pokonać swojego przeciwnika w tym sporze dyskusyjnym.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Na Mistrzostwach Świata można zarobić!

Osoby, które interesują się zakładami bukmacherskimi na pewno zdają sobie sprawę, że już za niecały miesiąc rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Brazylii. Dla niektórych osób jest to turniej podczas którego można przede wszystkim obejrzeć najlepsze reprezentacje narodowe w akcji. Dla innych jest to zaś impreza, dzięki której jest szansa na solidny zarobek. Bukmacherzy z racji wysokiej rangi tego turnieju prześcigają się w swoich ofertach, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów. Wiodącymi markami na naszym rynku są comeon, bet-at-home, pinnacle, czy bet365. Każda z tych firm posiada swoją stronę internetową, a to sprawia, że możemy obstawiać zakłady bukmacherskie nie wychodząc nawet z domu.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Comeon - Opis

Comeon jest stosunkowo nowym bukmacherem na rynku zakładów. I choć jego doświadczenie w porównaniu do takich firm jak Bet365 czy William Hill nie zbyt duże, to Comeon szybko podbił serca setek tysięcy graczy z całego świata przez co obecnie jest jednym z najlepszych tego typu serwisów w internecie.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Opis Unibet

Grupa Unibet to obecnie największy – po Bet-at-home – europejski bukmacher, który obsługuje już ponad 3,5 miliona klientów w ponad 100 krajach świata.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - OddsRing - Opis

OddsRing to jedna z nowszych firm na bukmacherskiej "mapie". Polskojęzyczna wersja strony uruchomiona została w 2012 roku. Mimo niewielkiego doświadczenia, bukmacher ten z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich graczy. Zasługą tego, może być fakt, że oferta OddsRing jest zdecydowanie nakierowana na polskich graczy o czym może świadczyć polska strona, polska obsługa klienta czy polskie płatności.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Bet-at-home - Opis

Bet-at-home to firma-legenda, która na internetowym rynku zakładów sportowych znajduje się niemal od samego początku bo od roku 2000.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - OddsRing - Bonusy i promocje

1) Oferta powitalna w OddsRing – bonus 200% do 200 euro

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Opis Bet365

Bet365 to obecnie jeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce i na świecie. Ogromne doświadczenie, świetne promocje, czy gigantyczna oferta. Zalety tego serwisu można wymieniać naprawdę długo.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Expekt - Opis

Firma rodem ze Skandynawii jest jedną z pierwszych, która zdecydowała się na wejście na polski rynek. Stało się to w roku 2001 (2 lata po jej powstaniu) kiedy to Expekt udostępnił polskojęzyczną wersję swej strony.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Comeon - Plusy i minusy

Budowa serwisu - w Comeon wszystko jest proste. Począwszy od strony, przez zasady i regulaminy, kończąc na obsłudze klienta. Jest to więc idealne miejsce dla początkujących graczy ale i nie tylko.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Bet365 - Plusy i minusy

Zakłady live – ogromna liczba zakładów (nawet 100 dziennie) i ogromna różnorodność typów sprawiają, że pod względem zakładów live Bet365 wyprzedza innych bukmacherów o kilka dobrych lat.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Porównanie bukmacherów online

1) ograniczenia kursowe – informacja o tym, jakie ograniczenia dotyczące obrotu bonusu narzuca bukmacher. „AKO – 1,50” oznacza, że do obrotu wliczane są tylko te kupony, których kurs całkowity wynosi minimum 1,50. „Każdy zakład o kursie 1,50” oznacza, że do obrotu zalicza się tylko te kupony, które składają się ze zdarzeń o kursach 1,50 lub wyższych, itd.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Bwin - Plusy i minusy

Wielkość – co tu dużo mówić – Bwin to mercedes wśród bukmacherów, największa i najpotężniejsza firma bukmacherska na świecie, którą wybrało kilkanaście milionów graczy! I choćby dlatego warto tutaj być.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Bet365 - Bonusy i promocje

1) Bonus powitalny Bet365 – 100% do 200 PLN

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Betsafe - Opis

Branża hazardowa rozwija się ostatnimi czasy bardzo dynamicznie, a co za tym idzie na bukmacherskiej scenie pojawiają się coraz to nowe marki. Jedną z nich i chyba najciekawszą pozycją, jaka pojawiła się w ciągu kilku ostatnich lat jest właśnie BetSafe.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Betsson - Bonusy i promocje

1) Oferta powitalna – Bonus Betsson 100% do 400 PLN

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - OddsRing - Plusy i minusy

Serwis – ładna, przyciągająca oko strona internetowa. Już po pierwszym wejściu na nią widać, że OddsRing to profesjonaliści w każdym calu.

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Unibet - Plusy i minusy

Oferta – minimum 9000 zdarzeń dziennie, do 15000 w weekendy, co czyni ofertę Unibet jedną z największych w całym Internecie! Na uwagę zasługuje różnorodność zakładów oraz duża ilość typów na polski sport (piłka nożna, siatkówka, koszykówka).

Przeczytaj więcej

Bukmacherzy online - Betsafe - Bonusy i promocje

1) Oferta powitalna – bonus Betsafe 50% do 250 PLN

Przeczytaj więcej
Strona: 1 2
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej