Bukmacherzy online
Opis Bwin

Bwin

Bukmacher Bwin, należący od 2001 roku do wiedeńskiej spółki o tej samej nazwie, to prawdziwy moloch wśród firm bukmacherskich.

Świadczą o tym fakty – 13 milionów zarejestrowanych graczy, obecność na austriackiej giełdzie papierów wartościowych, a także partnerstwo z takim markami jak Real Madryt, AC Milan, MotoGP czy koszykarska FIBA.

Już samo to zachęca do wypróbowania Bwin, a przecież bukmacher ten ma do zaoferowania znacznie więcej.

Gdy wejdziesz na stronę Bwin znajdziesz się w innym świecie. Żadna inna firma nie ma tak dopracowanej i rozbudowanej szaty graficznej, a czarna sceneria Bwin wygląda rewelacyjnie, choć trzeba przyznać, że nie jest tak przejrzysta jak prostsze, lecz łatwiejsze w obsłudze serwisy innych bukmacherów np. Bet-at-Home. 13 milionów graczy nie wybrało jednak Bwin za ładną grafikę – zrobiło to ze względu na ogromną ofertę „zwykłych” zakładów oraz równie bogatą sekcję „live”. O tym, że Bwin stawia na ilość świadczy także motto „każdy zakład to punkty”, odnoszące się do programu B’inside, tak wspaniale oddziaływującego na wyobraźnię. W końcu żaden inny bukmacher nie oferuje wspaniałych nagród za regularną grę u siebie.

Duża oferta, dużo bajerów, dużo nagród… wszystko to ma jednak swoją cenę. W Bwin gracz płaci ją przy każdym zakładzie, w postaci niższych o 0.05 – 0.10 kursów. Szczegół ten często umyka, podczas fascynowania się „cudownością” Bwin, jednak przy dłuższej grze różnice kursowe mogą stać się odczuwalne.

Podsumowując - tak jak każdy fan motoryzacji powinien przejechać się mercedesem, tak każdy gracz powinien mieć konto w Bwin, bo jest to najpotężniejsza i wręcz legendarna marka na rynku. Należy jednak pamiętać, że ma ona także swoje wady, a wszystkie bajery, takie jak B’inside czy rozbudowana sekcja live, tak naprawdę w pełni wykorzystają tylko doświadczeni gracze z odpowiednim kapitałem, grający za duże stawki. Gracze początkujący z kolei napotkają tutaj wiele trudności jak chociażby wysokie minimum wypłaty czy wolne działania supportu. Rejestrację w Bwin polecam więc dopiero po obyciu się w z bukmacherskim światkiem w innych miejscach.

Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej