Bukmacherzy online
Cała prawda o systemach bukmacherskich

Systemy bukmacherskie

Odkąd tylko ludzie zaczęli uprawiać hazard i grać w gry losowe i loterie, odtąd zaczęło się poszukiwanie cudownych sposobów, które zagwarantują wysokie wygrane. Nawet teraz co chwilę można usłyszeć o kolejnych książkach, które zawierają „pewny” system w totolotka albo gwarantują „pewne” wygrane w zakładach bukmacherskich. Niestety, w większości przypadków są one pisane przez naciągaczy, którzy chcą po prostu zarobić, a opisywany system nie ma żadnej wartości.

Prawda jest bowiem taka, że system, który gwarantowałby wygrane w loteriach, kasynie czy zakładach sportowych nie istnieje i nigdy nie istniał. Ten kto twierdzi inaczej, jest albo naiwniakiem albo oszustem, który chce sprzedać kilka magicznych i bezwartościowych sposobów na wygrane.

A jednak…

To, że system idealny nie istnieje nie oznacza jednak, że nie istnieją strategie gry, które pozwalają zwiększyć szansę zwycięstwa w grach losowych. Podobnie jest w zakładach bukmacherskich. Choć nie mogę zagwarantować Ci, że to o czym będę pisał w tym dziale przyniesie Ci majątek, niewątpliwie opisane tutaj strategie gry czasem się sprawdzają, a już na pewno są lepszym rozwiązaniem niż stawianie czego popadnie (szczególnie dla nowych graczy).

Chciałbym więc przedstawić Ci trzy strategie gry, które sam, z różnym skutkiem, stosowałem – progresję, surebety i valuebety. Nie są to żadne cudowne systemy, których nikt nie zna – wręcz przeciwnie, znajdziesz je na wielu forach i stronach o tematyce bukmacherskiej. Nie zawsze jednak strony te informują o ryzyku jakie się z nimi wiąże, a z pewnością również o tym warto wiedzieć. Na koniec omówię sprawę analizy spotkań, czyli jakby nie patrzeć najbardziej banalnej strategii, jaką można stosować by zwiększyć swoje szansę na zwycięstwo.

Dowiedz się więcej o progresji
Dowiedz się więcej o surebetach
Dowiedz się więcej o valuebetach
Dowiedz się więcej o analize bukmacherskie spotkań

Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej