Bukmacherzy online
Co to są zakłady bukmacherskie?

Czym są zakłady sportowe?

Czym są zakłady sportowe?

Zakłady sportowe (bukmacherskie) są zazwyczaj kojarzone z hazardem i wkładane do jednego „worka” z kasynem, totolotkiem czy nawet grą na giełdzie. W rzeczywistości wszystkie te dziedziny różnią się od siebie w znaczący sposób. Czym więc są zakłady sportowe? Najprościej mówiąc jest to zabawa w przewidywanie rezultatów zdarzeń sportowych. Zadaniem gracza jest wytypowanie rezultatu meczu piłkarskiego, liczby setów w meczu siatkówki, miejsca, które zajmie w konkursie skoczek narciarski, itd. Do wyboru mamy mnóstwo wydarzeń sportowych z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, a także wydarzenia ze świata polityki, gospodarki czy rozrywki. Wybór jest więc ogromny – oferta bukmachera to kilka tysięcy typów dziennie. To co chcemy typować, za ile grać i ile mieć do wygrania zależy od nas.

Hazard, zabawa czy jeszcze coś innego?

Zakłady bukmacherskie są traktowane bardzo różnie. Dla wielu jest to hazard i okazja do łatwego zarobienia pieniędzy, tak jak w przypadku gry w kasynie. Należy jednak zwrócić uwagę, że o ile w grach kasynowych o wygranej decyduje wyłącznie szczęście, o tyle u bukmachera liczy się przede wszystkim wiedza na temat danej dyscypliny sportu oraz dokładna analiza spotkań.

Właśnie ta chęć sprawdzenia swojej wiedzy sprawia, że często korzyści finansowe z zakładów sportowych schodzą na dalszy plan, a typowanie staje się rozrywką samą w sobie. Oglądanie „obstawionego” meczu jest na przykład dużo ciekawsze niż oglądanie „tradycyjnego” spotkania (o czym nie raz się przekonałem), wobec czego gra się tylko po to by grać, nie zważając nawet na kolejne porażki. Należy jednak pamiętać, żeby nie przesadzić i przypadkowo nie przegrać całego majątku…

Niezależnie jednak od tego jak Ty będziesz traktować zabawę jaką są zakłady bukmacherskie, najważniejsze jest by sprawiało to Tobie przyjemność.

Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej