Bukmacherzy online
Comeon - Bonusy i promocje

Bonus Comeon

Comeon ma świadomość tego, że istnieją różni gracze z różną grubością portfeli. Udostępnia więc aż trzy rodzaje promocji. Każdy może sam zdecydować która będzie dla niego odpowiednia.

Zarejestruj się w Comeon i odbierz nawet do 500 PLN

1) Bonus powitalny 100% do 250 PLN
Klasyczne podwojenie pierwszej wpłaty znane z innych firm. Po prostu zdeponuj na swoim koncie dowolną kwotę a Comeon natychmiast doda do niej drugie tyle. Jeśli chcesz "wycisnąć" z promocji maksimum, wpłać 500 PLN a otrzymasz aż 250 PLN bonusu i ze stanem konta równym 750 PLN rozpoczniesz grę. Przed wypłatą bonus i wpłatę należy postawić przynajmniej 9 razy.

2) Bonus powitalny 200% do 150 PLN
Promocja przeznaczona dla osób które nie chcą wpłacać wysokich kwot ale przy tym chcą się dobrze bawić. Korzystając z tego bonusu masz możliwość zbudowania wysokiego budżetu na początek. Wystarczy, że wpłacisz równe 75 PLN a otrzymasz aż 150 PLN bonusu co da Ci na starcie aż 225 PLN na zakłady. Przed wypłatą bonus i wpłatę należy postawić przynajmniej 10 razy.

3) Bonus powitalny 50% do 500 PLN
Bonus dedykowany fanom wysokich stawek i wysokich wygranych. Jeśli wpłacisz na swoje konto kwotę równą 1000 PLN, otrzymasz aż 500 PLN premii. Możesz również zdecydować się na mniejszy depozyt. Przed wypłatą bonus i wpłatę należy postawić przynajmniej 8 razy.

W przypadku wszystkich trzech promocji, do obrotu liczą się tylko zakłady kombinacyjne o minimalnym kursie 2.00.

4) Promocje dodatkowe
Od czasu do czasu Comeon proponuje swoim graczom różnego rodzaju promocje okazjonalne. Mogą to być na przykład freebety na ważniejsze spotkania piłkarskie. Warto regularnie zaglądać na stronę bukmachera aby nie przegapić żadnej ciekawej oferty.

Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej