Bukmacherzy online
Dlaczego warto grać u bukmacherów online?

Bukmacherzy online - zalety

Dobre pytanie. Większość graczy zaczyna swą przygodę z zakładami sportowymi w bukmacherach naziemnych, do których idzie się np. po szkole z kumplami. Często od tego momentu zaczynamy odwiedzać kolektury regularnie, „będąc akurat w pobliżu”. Nie ma w tym oczywiście nic złego, jednak grając przez dłuższy czas w STS-ie czy Fortunie, tak naprawdę tracimy pieniądze i czas, bo zakłady bukmacherskie w internecie mają nad tymi standardowymi zdecydowaną przewagę.

Dlaczego zatem powinieneś jak najszybciej zacząć grać właśnie w sieci?

Oto 10 powodów, dla których warto:

Kursy – bukmacherzy Internetowi nie muszą utrzymywać lokali w centrach dużych miast ani opłacać tysięcy pracowników. Mogą sobie zatem pozwolić na oferowanie graczom wyższych kursów, przez co w Internecie za identyczny kupon dostaniesz więcej.

Brak podatku – bukmacherzy Internetowi mają swe siedziby w rajach podatkowych, gdzie od wygranych nie jest pobierany podatek. Nie musisz zatem oddawać państwu 10% wygranej – całość trafia do Ciebie!

Bonusy i promocje – tylko w Internecie możesz dostać mnóstwo pieniędzy za darmo w postaci bonusów i darmowych zakładów. Tylko w 8 najlepszych firmach opisanych w naszym serwisie za samą rejestrację możesz zgarnąć ponad 750 złotych!

Wygoda – grając w sieci nie musisz iść 2 kilometry do kolektury i czekać 20 minut w kolejce. Wystarczy, że włączysz komputer.

Dostępność – u bukmachera internetowego mecz możesz obstawić 5 minut przed jego rozpoczęciem, a nawet w trakcie jego trwania. Koniec ze spieszeniem się, żeby zdążyć wysłać kupon!

Zakłady live – tylko grając poprzez Internet możesz typować mecz, który już się rozpoczął, w trakcie jego trwania. Od niedawna dodatkowo możesz również oglądać te mecze na żywo, na stronie firmy!

Ofertabukmacherzy Internetowi posiadają w swej ofercie zdecydowanie więcej niż zwykły bukmacher. Codziennie możesz wybierać spośród kilku a nawet kilkunastu tysięcy zakładów.

Statystyki – w sieci od ogromnej bazy statystyk dzieli Cię jedno kliknięcie myszki. Koniec z szukaniem segregatora ze statystykami i czekaniem, aż ktoś inny skończy go przeglądać!

Dodatki – oprócz zakładów sportowych, bukmacherzy Internetowi oferują również kasyno, pokera, zdrapkę, giełdę zakładów oraz inne gry. W każdej chwili możesz oderwać się od typowania i zagrać w ruletkę czy w karty na pieniądze lub dla zabawy.

Możliwości – Internet jest idealnym miejscem do zastosowania przeróżnych strategii gry. W sieci stosując progresję, typując surebety czy wybierając jakikolwiek inny system, zarobisz więcej i zrobisz to łatwiej.

Zalety gry w Internecie dostrzegło już miliony ludzi na całym świecie. Dlaczego więc Ty miałbyś tego nie spróbować? Pamiętaj, że jeśli Ci się to nie spodoba w każdej chwili możesz wycofać swoje pieniądze i wrócić do standardowego obstawiania. Niczego zatem nie ryzykujesz.

Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej