Bukmacherzy online
Expekt - Bonusy i promocje

Bonus Expekt

1) Oferta powitalna – Darmowy zakład Expekt aż do 400 PLN

„Flagową” promocją w każdym bukmacherze jest oferta powitalna. Podobnie jest w Expekt, który oferuje nowym graczom darmowy zakład bez ryzyka aż do kwoty 400 PLN. Aby skorzystać z tej promocji wystarczy zarejestrować się, wpłacić pierwszy depozyt i postawić swój pierwszy zakład. Jeśli uda Ci się wygrać, zachowujesz wygrane. Jeśli nie będziesz miał szczęścia, otrzymasz zwrot całej stawki.

Co ważne, otrzymanego zwrotu nie trzeba obracać. Możesz go równie dobrze po prostu wypłacić. Dzięki temu pierwszy zakład w Expekt nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Masz możliwość wypróbowania tego serwisu a także szansę na ciekawą wygraną.

2) Poleć przyjaciela – 40 PLN za każdego przyjaciela

Expekt daje Ci również możliwość zdobycia darmowych pieniędzy za polecanie znajomym tego bukmachera. Za każdego przyjaciela, który zarejestruje się w Expekt dostajesz 40 PLN. Wystarczy, że polecona przez Ciebie osoba otworzy konto, wpłaci przynajmniej 120 PLN i postawi minimum 10 zakładów na wydarzenia z trzema różnymi możliwymi wynikami po kursie nie mniejszym niż 2.00. Mogą to więc być na przykład mecze piłki nożnej, ręcznej, czy hokeja na lodzie. Ostatni krok jaki musi wykonać Twój znajomy abyś otrzymał premię, to obrócenie przynajmniej 140 PLN. Gdy spełni wszystkie warunki, dzień później otrzymasz 40 PLN nagrody za zachęcenie kolejnej osoby do dołączenia do wielkiej rodziny Expekt.

3) Pierwszy zakład przez komórkę bez ryzyka - zwrot do 40 PLN

W Expekt masz możliwość postawienia bez ryzyka nie tylko zakładu za 400 PLN. Możesz również bez stresu wypróbować stawienia przez komórkę. Jeśli pierwszy zakład zawarty tą drogą będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki do kwoty 40 PLN. Nie potrzebujesz drogich smartfonów aby skorzystać z tej usługi.

4) … i wiele innych

Oprócz trzech głównych promocji Expekt organizuje również regularnie inne ciekawe akcje. Zaliczyć do nich można różnego rodzaju zwroty stawek.

Informacje o tych i innych promocjach znajdziesz na stronie firmy (na stronie głównej wybierając zakładkę "Promocje" lub zostaniesz o nich poinformowany drogą mailową. Niektóre z nich są dostępne dla wszystkich, inne zaś wyłącznie dla wylosowanych graczy.

Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej