Bukmacherzy online
Metody płatności u bukmachera online

Płatności u bukmachera

Bezpieczeństwo

Gra w Internecie wiąże się bezpośrednio z finansami w sieci, gdyż w jakiś sposób musimy przelać pieniądze na konto bukmachera, by móc używać ich na naszym koncie gracza. O tym jednak za chwilę, najpierw bowiem chciałbym poruszyć kwestię bezpieczeństwa.

Wpłata pieniędzy na swoje konto bukmacherskie we wszystkich opisanych w naszym serwisie firmach jest całkowicie bezpieczna. Wszyscy ci bukmacherzy stosują zaawansowane technologie, które uniemożliwiają kradzież Twoich pieniędzy lub danych osobowych. Mitem są również historie o tym, że Twój przelew może gdzieś zaginąć lub Twoje konto u bukmachera może zostać nagle zablokowane bez powodu. Przez 6 lat mi się to nie zdarzyło, więc jeśli Ty będziesz grał fair, na pewno nikt Ci Twoich pieniędzy nie zabierze.

Przy kwestii bezpieczeństwa warto także zwrócić uwagę na wypłatę swoich środków. Możesz być pewien, że Twoje wygrane na pewno trafią na Twoje konto bankowe w ciągu (zazwyczaj) 2-3 dni roboczych. Należy jednak wiedzieć, że bukmacherzy stosują różne metody weryfikacji tożsamości i przed pierwszą wypłatą mogą zażądać przesłania skanu dowodu tożsamości lub zadzwonić i spytać Cię np. o datę urodzenia. Jest to standardowa procedura stosowana w celu ustalenia czy jesteś tym za kogo się podajesz.

Metody płatności

Przelew bankowy
Najprostsza metoda wpłaty na konto bukmacherskie – zwykły, krajowy przelew bankowy, który można wykonać z poczty, oddziału banku lub przez Internet. Dane konta, na które należy wpłacić pieniądze znajdziemy w dziale „wpłaty”/”depozyt” u danego bukmachera. Ta metoda wpłaty ma jednak poważną wadę – pieniądze idą na nasze konto kilka dni, przez co niepotrzebnie tracimy czas.

Karta kredytowa
Wygodny, lecz drogi sposób na złożenie depozytu. Aby móc przesłać pieniądze za pośrednictwem karty wystarczy wpisać jej numer, nazwisko właściciela oraz kwotę jaką chcemy wpłacić. Pieniądze trafią na nasze konto bukmacherskie w ciągu kilku minut, jednak naliczona zostanie prowizja wynosząca 2-3% wpłaconej kwoty.

Moneybookers (Skrill)
Moneybookers to internetowy portfel akceptowany przez większość bukmacherów na świecie. Transfer pieniędzy jest tutaj natychmiastowy, jednak na wpłaty przez moneybookers często nakładane są ograniczenia - na przykład wykluczenie graczy wpłacających przez ten portfel z bonusów i promocji. Warto także wspomnieć, że internetowe systemy płatności często stosują podejrzane praktyki i blokują konta użytkowników (co osobiście zdarzyło mi się w PayPal), wobec czego sam nie mam do nich zaufania.

Przelewy24
Najwygodniejszy sposób wpłacania pieniędzy do bukmachera, którego sam używam i polecam. Przelewy24 to system płatności, który umożliwia wpłatę środków przez Internet ze swojego konta bankowego. Jedynym wymogiem jest dostęp do swego konta za pośrednictwem Internetu, a cała procedura jest błyskawiczna – pieniądze znajdą się na naszym bukmacherskim koncie w ciągu 15 minut. Wady: brak.

Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej