Bukmacherzy online
OddsRing - Opis

OddsRing

OddsRing to jedna z nowszych firm na bukmacherskiej "mapie". Polskojęzyczna wersja strony uruchomiona została w 2012 roku. Mimo niewielkiego doświadczenia, bukmacher ten z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich graczy. Zasługą tego, może być fakt, że oferta OddsRing jest zdecydowanie nakierowana na polskich graczy o czym może świadczyć polska strona, polska obsługa klienta czy polskie płatności.

Bukmacher oferuje swoim nowym graczom bardzo ciekawy bonus powitalny dzięki któremu możesz powiększyć swoją pierwszą wpłatę o całkiem pokaźną kwotę. W tym przypadku bonus nie jest wypłacany od razu po depozycie, a dopiero gdy uzbierasz odpowiednią ilość punktów za swoje pieniądze. Nie jest to jednak wielki problem. Maksymalnie można otrzymać nawet 200 euro za darmo. Aby otrzymać bonus należy zgromadzić punkty gracza według wzoru kwota bonusu razy 25. W przypadku 200 euro potrzebne będzie więc 5000 punktów bonusowych aby otrzymać takie pieniądze na swoje konto gracza.

OddsRing wiąże duże nadzieje z polskim rynkiem. Wszyscy gracze z Polski będą się tu na pewno czuli dobrze. Strona dostępna jest w polskim języku, podobnie jak obsługa klienta. Dostępne są również popularne Przelewy24 dzięki którym doładujesz swoje konto praktycznie z każdego konta bankowego i każdej porze dnia i nocy.

Jeden z nowszych bukmacherów na rynku zaskakuje również ilością zdarzeń w swojej ofercie czy wysokością kursów. Przy każdym meczu wyświetlona jest również kwota za jaką możemy maksymalnie postawić dany zakład. OddsRing to naprawdę solidna firma posiadająca wszystko to, czego potrzebujemy aby dobrze się bawić i wygrywać pieniądze.

Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej