Bukmacherzy online
Porównanie bukmacherów online

Porównanie bukmacherów

1) ograniczenia kursowe – informacja o tym, jakie ograniczenia dotyczące obrotu bonusu narzuca bukmacher. „AKO – 1,50” oznacza, że do obrotu wliczane są tylko te kupony, których kurs całkowity wynosi minimum 1,50. „Każdy zakład o kursie 1,50” oznacza, że do obrotu zalicza się tylko te kupony, które składają się ze zdarzeń o kursach 1,50 lub wyższych, itd.

2) wpłaty i wypłaty – minima wpłat i wypłat to najmniejsze kwoty jakie można wpłacić do danego bukmachera jedną z dostępnych tam metod. Kwoty te mogą być jednak wyższe w przypadku niektórych metod płatności. Przy wpłatach nie zaznaczyliśmy opcji „przelew bankowy”, gdyż jest to podstawowa metoda wpłaty dostępna w każdej firmie.

3) skala – dla porównania niektórych elementów wprowadziliśmy skalę od 1 do 5, prezentowaną w postaci gwiazdek. Jest to nasza prywatna opinia jak dany element bukmachera wypada na tle innych bukmacherów powstała na tle doświadczeń, statystyk oraz przeprowadzonych „badań”.

Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej