Bukmacherzy online
TOP bukmacherzy internetowi

Progresja

Co to jest progresja?

Przeczytaj więcej

Wady i zalety Bet-at-home

Wysoka promocja powitalna - każdy nowy gracz może zgarnąć nawet 350 PLN dodatkowo przy okazji swojej pierwszej wpłaty. Sprawdź bonusy i promocje Bet-at-home, które na pewno pomogą Ci przy rozpoczęciu gry.

Przeczytaj więcej

Porady bukmacherskie dla początkujących

Mówi się, że człowiek uczy się na błędach oraz, że mądry człowiek nie uczy się na swoich błędach, lecz na błędach innych. Obydwa te zdania mają zastosowanie w zakładach bukmacherskich – choćbyś nie wiem ile o tym czytał i tak dopiero podczas samego obstawiania dostrzeżesz pewne rzeczy i zobaczysz, że coś robisz źle. Ja ten etap mam już dawno za sobą i chciałbym podzielić się z Tobą błędami, które sam popełniałem i które popełnia wielu początkujących graczy. Mam nadzieję, że porady, które tutaj przeczytasz, pomogą Ci uniknąć tych błędów i łatwiej wejść w świat zakładów bukmacherskich. Oto 5 rad, które warto stosować, a o których nowi gracze dowiadują się zazwyczaj dopiero po jakimś czasie, gdy zdążą już zapłacić wysokie „frycowe”:

Przeczytaj więcej

Słownik bukmacherski

AKO – zwyczajowa nazwa nadana łącznemu kursowi naszego kuponu. Jeśli ktoś gra „AKO 2.5” oznacza to, że gra kupon o łącznym kursie 2.5

Przeczytaj więcej
Strona: 1 2 3 ... 9 10 11 12
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej