Bukmacherzy online
Twój pierwszy kupon

Pierwszy zakład

Gdy po raz pierwszy zobaczysz ofertę bukmachera możesz przerazić się wszystkimi tabelkami, liczbami i nazwami, których jest naprawdę mnóstwo i które nowych graczy z pewnością wprawią w zakłopotanie. Na szczęście droga do tego, aby wysłać swój pierwszy kupon, jest łatwiejsza niż wygląda to na pierwszy rzut oka, a z nami przebrniesz ten etap bez żadnych problemów. Przedstawiamy „krok po kroku” co należy zrobić od momentu zalogowania się do swego bukmacherskiego konta do momentu gdy wyślesz swój pierwszy kupon (na przykładzie Expekt):

1. Wybór oferty

Pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić, to wybranie spośród setek kategorii i podkategorii zakładów, które Cię interesują. W zależności od firmy odbywa się to na różny sposób, jednak zawsze jest proste i intuicyjne. Najczęściej po prostu zaznaczasz te dyscypliny/rozgrywki, które chcemy typować.

Załóżmy więc, że interesują Cię rozgrywki polskiej Orange Ekstraklasy oraz niemieckiej Bundesligi. Aby wyświetlić ofertę bukmachera na zdarzenia tych dwóch lig, wystarczy, że klikniesz na zakładkę „piłka nożna”, a następnie zaznaczysz ligi, które Cię interesują.

Na końcu klikasz przycisk „pokaż” i wyświetlona zostaje oferta zawierająca spotkania z ligi polskiej i niemieckiej.

2. Wybór spotkań

Przed sobą masz ofertę, którą wybrałeś chwilę wcześniej. Standardowo widzisz kursy na zakłady 1X2, jeśli jednak chcesz złożyć inny zakład jak np. podwójna szansa czy handicap (zobacz inne rodzaje zakładów bukmacherskich) wystarczy, że klikniesz w liczbę obok danego spotkania (na powyższym obrazku w niebieskim kółku) i zostaną wyświetlone wszystkie zakłady dostępne na to zdarzenie. W tym miejscu możesz również sprawdzić statystyki danego spotkania – wystarczy, że klikniesz na wybrane zdarzenie (podkreślone na obrazku) i od razu w nowym oknie wyświetlą się informację na temat formy zespołów, bezpośrednich spotkań, miejscu w tabeli ligowej, itd.

Załóżmy jednak, że na razie Cię to interesuje i chcesz założyć się o zwycięstwa Werderu, Wisły i Bayernu. Aby to zrobić wystarczy kliknąć na poszczególne kursy, odzwierciedlające kwotę jaką bukmacher płaci za dany typ, czyli w miejsca oznaczone czerwonym kółkiem. Zostaną one automatycznie dodane do twojego kuponu, który będziesz widział zaraz obok oferty.

3. Wybór stawki i wysłanie kuponu

Ostatnia rzecz jaką musisz zrobić to dobrać stawkę, za jaką wyślesz swój kupon, czyli wpisać kwotę za jaką chcesz zagrać. Niech będzie to 10zł. Wpisując w pole „stawka” tę kwotę system od razu przeliczy, ile wygrasz, jeśli wytypujesz prawidłowo wszystkie trzy spotkania. W tym wypadku będzie to 46,69zł. Teraz klikasz tylko na „potwierdź” oraz akceptujesz swój wybór w kolejnym oknie. Gratulujemy! Właśnie wysłałeś swój pierwszy, historyczny kupon!

Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej