Bukmacherzy online
Unibet - Plusy i minusy

Unibet wady i zalety

Oferta – minimum 9000 zdarzeń dziennie, do 15000 w weekendy, co czyni ofertę Unibet jedną z największych w całym Internecie! Na uwagę zasługuje różnorodność zakładów oraz duża ilość typów na polski sport (piłka nożna, siatkówka, koszykówka).

Sekcja live – kilkadziesiąt zdarzeń live dziennie, z czego kilkanaście z nich można oglądać podczas typowania dzięki Live Streaming w dobrej jakości, a wszystko to w bardzo ładnej oprawie graficznej.

Minimum wpłaty – najniższe minimum wpłaty w Internecie. Dzięki Przelewy24, na swoje konto Unibet możesz wpłacić nawet złotówkę!

Najlepszy bukmacher 2006 i 2008 – szanowany magazyn Egaming Review przyznał Unibet tytuł Najlepszego Europejskiego Bukmachera w latach 2006 i 2008. To mówi samo za siebie. Niestety od tamtych czasów wiele się zmieniło o czym świadczy kolejny punkt.

Uczciwość - w ostatnich latach wielu graczy zgłaszało nieuczciwe blokowanie kont z należnymi środkami pieniężnymi. Nie były to incydentalne przypadki, co stawia wiarygodność bukmachera w ciężkiej sytuacji.

Bonus startowy – a właściwie jego brak. To aż dziwne żeby jeden z największych bukmacherów w Europie nie posiadał oferty powitalnej, na co tak wielu graczy zwraca uwagę

Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej