Bukmacherzy online
TOP bukmacherzy internetowi

Unibet

Grupa Unibet to obecnie największy – po Bet-at-home – europejski bukmacher, który obsługuje już ponad 3,5 miliona klientów w ponad 100 krajach świata.

Przeczytaj więcej

OddsRing

OddsRing to jedna z nowszych firm na bukmacherskiej "mapie". Polskojęzyczna wersja strony uruchomiona została w 2012 roku. Mimo niewielkiego doświadczenia, bukmacher ten z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich graczy. Zasługą tego, może być fakt, że oferta OddsRing jest zdecydowanie nakierowana na polskich graczy o czym może świadczyć polska strona, polska obsługa klienta czy polskie płatności.

Przeczytaj więcej

Analiza meczów

Po co analizować?

Przeczytaj więcej

Rodzaje zakładów

W walce o klienta bukmacherzy prześcigają się w pomysłach na to, jakie rodzaje zakładów bukmacherskich można u nich typować. Ich oferty są zatem ogromne, a Ty masz dzisiaj możliwość nie tylko wskazania zwycięzcy meczu, ale także przewidzenia np. kto wykona pierwszy rzut rożny albo ile żółtych kartek zostanie pokazanych w meczu. Zakładów jest naprawdę wiele i być może trudno Ci się w tym wszystkim połapać. Przedstawiamy zatem wszystkie najpopularniejsze rodzaje zakładów, jakie można spotkać w ofertach wszystkich bukmacherów (poszczególne zakłady wyjaśniamy na przykładzie piłki nożnej, jednak zasada jest ta sama we wszystkich innych dyscyplinach):

Przeczytaj więcej
Strona: 1 2 3 4 ... 10 11 12
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej