Bukmacherzy online
Wybór bukmachera online

Jak wybrać bukmachera?

Jak wybrać bukmachera?

Wybór bukmachera wcale nie jest sprawą łatwą. Konkurencja na rynku jest ogromna i obecnie mamy do wyboru kilkadziesiąt firm, które oferują nam zakłady sportowe. Jak więc wybrać bukmachera, który jest dla nas najodpowiedniejszy i w którym spędzimy trochę więcej czasu? Właśnie w tym chciałbym Ci tutaj pomóc.

Kwestia bonusów

Pierwszą rzeczą jaką chciałbym poruszyć są bonusy. Wybór bukmachera nie powinien ograniczać się tylko do sprawdzenia oferowanych bonusów! Faktycznie jest to czynnik istotny, jednak nie najistotniejszy… chyba, że rejestrujemy się tylko po to, aby obrócić i wypłacić bonus. Taką taktykę zresztą Ci polecam, gdyż pod względem finansowym jest to opcja najlepsza. Sam na początku rejestrowałem się po kolei we wszystkich firmach, zgarniałem maksymalne bonusy i gdy mogłem wypłacałem pieniądze, by przerzucić się gdzie indziej i zgarnąć kolejny bonus. Każdemu polecam to samo, oczywiście dopóki nie skończą się wartościowe firmy (a tych jest, moim zdaniem, około 8). Później, jeśli będziesz chciał grać dalej, zostaniesz zmuszony na zwrócenie uwagi na inne rzeczy. Przejdźmy więc do tego jak wybrać najodpowiedniejszego dla siebie bukmachera.

Kursy? Oferta? Wygoda?

Na co więc, oprócz bonusów powitalnych, zwracać uwagę przy wyborze bukmachera? Przede wszystkim na dwie rzeczy: dyscyplinę jaką typujemy i styl gry.

Jeśli chodzi o kwestię dyscypliny to rozsądnie jest wybierać bukmachera, który oferuje najwięcej typów na dyscyplinę, której jesteśmy fanami i którą często typujemy. W przypadku piłki nożnej nie ma tu raczej problemów, bo każdy bukmacher oferuje typy na najsilniejsze ligi, jednak w przypadku np. żużla różnica w ilości typów jest ogromna. Jeśli jesteś więc fanem mniej popularnej dyscypliny, wybór bukmachera powinieneś zacząć właśnie od sprawdzenia ile typów na "Twoją" dyscyplinę on oferuje.

Bukmachera powinieneś wybrać także w oparciu o swój styl gry. Tutaj czeka Cię więcej pracy, bo jeśli chcesz posłuchać mojej rady będziesz musiał dokładnie zapoznać się z wadami i zaletami poszczególnych firm (co na szczęście możesz zrobić w tym serwisie). Jeśli jesteś zawodowcem i grasz głównie single, za to liczysz na bardzo wysokie kursy - wybierz Pinnacle Sports, który posiada bezkonkurencyjną ofertę kursową. Grafika bukmachera może nie jest najlepsza, jednak można się do niej przyzwyczaić. Jeżeli kochasz statystyki i długo analizujesz każdy mecz opcją dla Ciebie będzie BetSafe lub Bet-at-home, którzy dysponują najlepszymi statystykami w sieci. A jeśli z kolei uwielbiasz typować „na żywo” polecam Ci Bet365, który posiada bezapelacyjnie najlepsze zakłady live w sieci. I tak dalej i tak dalej.

Oczywiście wybór bukmachera to także sprawy czysto techniczne. Niezależnie od wszystkiego lepiej grać u bukmachera, który posiada wysokie kursy, dużą ofertę i szybko działający support. Na to także powinieneś zwrócić uwagę.

Nie rób wszystkiego sam!

Na szczęście nie musisz tego wszystkiego sprawdzać i porównywać sam! Zrobiłem to za Ciebie. W oparciu o własne doświadczenia i obserwacje wybrałem 8 najlepszych, moim zdaniem, firm i prześwietliłem je pod względem oferty, wysokości kursów, supportu, oferowanych bonusów i promocji, metod wpłat i wypłat, funkcjonalności i paru innych rzeczy. Wszystkie mocne i słabe strony, największe zalety i niedoskonałości i wiele innych rzeczy opisałem w tym serwisie, aby pomóc Ci w wyborze bukmachera, który spełni Twoje oczekiwania. Jednym z narzędzi, z których warto skorzystać jest porównanie bukmacherów mojego autorstwa, natomiast dokładniejsze dane zdobędziesz przeglądając sekcje "plusy i minusy", "podstawowe informacje" oraz "bonusy i promocje" poszczególnych bukmacherów.

Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej