Bukmacherzy online
Bukmacher dla początkujących

Dla początkujących

Informacje bukmacherskie dla początkujących. Jeśli zaczynasz przygodę z zakładami ten dział jest dla Ciebie!

Dla początkujących - Rodzaje zakładów bukmacherskich

W walce o klienta bukmacherzy prześcigają się w pomysłach na to, jakie rodzaje zakładów bukmacherskich można u nich typować. Ich oferty są zatem ogromne, a Ty masz dzisiaj możliwość nie tylko wskazania zwycięzcy meczu, ale także przewidzenia np. kto wykona pierwszy rzut rożny albo ile żółtych kartek zostanie pokazanych w meczu. Zakładów jest naprawdę wiele i być może trudno Ci się w tym wszystkim połapać. Przedstawiamy zatem wszystkie najpopularniejsze rodzaje zakładów, jakie można spotkać w ofertach wszystkich bukmacherów (poszczególne zakłady wyjaśniamy na przykładzie piłki nożnej, jednak zasada jest ta sama we wszystkich innych dyscyplinach):

Przeczytaj więcej

Dla początkujących - O serwisie

ZakladyBukmacherskie.net.pl to serwis w całości poświęcony zakładom bukmacherskim oraz coraz popularniejszym ostatnio bukmacherom internetowym. Strona ta istnieje po to aby dostarczać obiektywnych informacji ze świata zakładów sportowych, a także aby pomagać graczom w wyborze bukmachera i taktyki gry, co pozwoli im osiągać wygrane i czerpać radość z tej rozrywki. Ponadto znajdziesz tutaj najświeższe bukmacherskie informacje, co pozwoli Ci być na bieżąco z wszelkimi nowościami czy promocjami, jakie oferują bukmacherzy, a także propozycje typów na najbliższe dni.

Przeczytaj więcej

Dla początkujących - Twój pierwszy kupon

Gdy po raz pierwszy zobaczysz ofertę bukmachera możesz przerazić się wszystkimi tabelkami, liczbami i nazwami, których jest naprawdę mnóstwo i które nowych graczy z pewnością wprawią w zakłopotanie. Na szczęście droga do tego, aby wysłać swój pierwszy kupon, jest łatwiejsza niż wygląda to na pierwszy rzut oka, a z nami przebrniesz ten etap bez żadnych problemów. Przedstawiamy „krok po kroku” co należy zrobić od momentu zalogowania się do swego bukmacherskiego konta do momentu gdy wyślesz swój pierwszy kupon (na przykładzie Expekt):

Przeczytaj więcej

Dla początkujących - Porady (bukmacher) dla początkujących

Mówi się, że człowiek uczy się na błędach oraz, że mądry człowiek nie uczy się na swoich błędach, lecz na błędach innych. Obydwa te zdania mają zastosowanie w zakładach bukmacherskich – choćbyś nie wiem ile o tym czytał i tak dopiero podczas samego obstawiania dostrzeżesz pewne rzeczy i zobaczysz, że coś robisz źle. Ja ten etap mam już dawno za sobą i chciałbym podzielić się z Tobą błędami, które sam popełniałem i które popełnia wielu początkujących graczy. Mam nadzieję, że porady, które tutaj przeczytasz, pomogą Ci uniknąć tych błędów i łatwiej wejść w świat zakładów bukmacherskich. Oto 5 rad, które warto stosować, a o których nowi gracze dowiadują się zazwyczaj dopiero po jakimś czasie, gdy zdążą już zapłacić wysokie „frycowe”:

Przeczytaj więcej

Dla początkujących - Słowniczek bukmacherski

AKO – zwyczajowa nazwa nadana łącznemu kursowi naszego kuponu. Jeśli ktoś gra „AKO 2.5” oznacza to, że gra kupon o łącznym kursie 2.5

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej