Bukmacherzy online
Betsafe - Opis

Betsafe

Branża hazardowa rozwija się ostatnimi czasy bardzo dynamicznie, a co za tym idzie na bukmacherskiej scenie pojawiają się coraz to nowe marki. Jedną z nich i chyba najciekawszą pozycją, jaka pojawiła się w ciągu kilku ostatnich lat jest właśnie BetSafe.

Choć firma powstała zaledwie parę lat temu, w 2006 roku, już dzisiaj jest zaliczana do grona czołowych bukmacherów w Internecie i ma przed sobą naprawdę wspaniałe perspektywy.

Już samo wejście na stronę BetSafe powinno rozwiać wątpliwości tych, którzy wolą jednak starsze i bardziej doświadczone firmy. Czerwono-czarny serwis wygląda bardzo dobrze, jest przyjemny dla oka i co najważniejsze – przejrzysty. W efekcie poruszanie się w BetSafe jest banalnie proste, a znalezienie potrzebnych informacji na stronie nie powinno nikomu zająć więcej niż kilkanaście sekund. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że BetSafe jest poważną konkurencją dla Bet-at-Home w kategorii „najłatwiejszy w obsłudze i najbardziej przyjazny internetowy bukmacher”, tyle, że wszystko jest tutaj oprawione dużo ładniejszą grafiką. Jakby tego było mało, jeśli w jakiś sposób zgubisz się w BetSafe, do Twojej dyspozycji pozostaje rewelacyjny support, który gwarantuje pomoc w ciągu 15 minut – jeśli nastąpi opóźnienie… dostaniesz 30zł!

Od strony technicznej BetSafe ma zatem same plusy. A jak wyglądają sprawy typowo bukmacherskie? Tutaj także nie jest źle, choć na pewno mogłoby być lepiej. Oferta BetSafe jest co prawda mniejsza niż np. oferta Bet365, lecz na brak meczy do typowania raczej nikt nie powinien narzekać. Warto też wspomnieć, że BetSafe zrobił krok do Polaków i umożliwia typowanie aż 5 najsilniejszych polskich lig piłkarskich! Nieco gorzej wygląda oferta zakładów live, lecz 10 zakładów dziennie to też żadna tragedia. Podobnie sprawa ma się z kursami, które w zachwyt nie wprawią, ale są na przyzwoitym poziomie.

Poszukiwacze okazji, promocji i bonusów, chcieliby pewnie wiedzieć jak te sprawy wyglądają w BetSafe. Jeśli chodzi o ofertę powitalną to jest całkiem nieźle – 50% do 250 PLN to oferta, na którą warto zwrócić uwagę. Nie jest to może 100% jakie oferują inne firmy, jednak kwota 250 PLN jaką można otrzymać za darmo wygląda całkiem nieźle.

Jak na tak młodą firmę, BetSafe oferuje naprawdę dobre warunki gry. Pewne rzeczy powinny tutaj dojść z czasem, lecz już teraz jest to interesujący bukmacher, szczególnie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i łatwość obsługi serwisu. Jest to także wymarzone wręcz miejsce do postawienia swych pierwszych kroków w bukmacherskiej karierze, z powodów o których piszę powyżej.

Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej