Bukmacherzy online
Łukasz Burliga z Wisły Kraków i afera bukmacherska

Łukasz Burliga obstawiał u bukmachera

Która wersja bukmacherki jest lepsza, ta w wydaniu klasycznym, czy też internetowa? Fanatycy typowania zakładów w sieci otrzymali kolejny argument, który może pokonać swojego przeciwnika w tym sporze dyskusyjnym.

Wszystko to za sprawą Łukasza Burliga - piłkarza Wisły Kraków, który wywołał niemałą aferę. Jeden ze stałych bywalców naziemnego punktu bukmacherskiego rozpoznał go właśnie, kiedy stawiał kupon bukmacherski. Świadek zdarzenia postanowił je udokumentować, nakręcając dwuminutowy filmik. Widać na nim jak piłkarz główkuje nad typami, które zapisze na swym kuponie.

Posiadacz nagrania, na którym jest Burliga w punkcie bukmacherskim, postanowił wysłać swój film do redakcji jednego z popularnych dzienników sportowych. W międzyczasie dowiedzieliśmy się, że krakowski piłkarz ma problem z hazardem, posiada niespłacone długi. O obowiązku spłaty pożyczki przypomniał ktoś nawet napisem na jego bloku. Sprawą zainteresował się również klub zawodnika.

Zdecydowanie potępiamy postępowanie obrońcy białej gwiazdy, choć nie wiemy dokładnie co umieścił na kuponie. Autor nagrania twierdzi, że to były mecze T-Mobile Ekstraklasy, ale przecież niekoniecznie tak musiało być.

Anonimowa gra w zakładach bukmacherskich w sieci jest ogromną zaletą. Typując w i internecie masz pewność, że nie zostaniesz nagrany przez kogokolwiek. Nikt nawet nie będzie wiedział o wygranych przez Ciebie pieniądzach. W zakładach bukmacherskich online wszystko odbywa się tylko i wyłącznie miedzy Tobą, a bukmacherem internetowym. Proponujemy zrezygnowanie z naziemnych punktów z zakładami bukmacherskimi i założenie konta w cenionej firmie w której bez ryzyka, spokojnie będziesz mógł typować zakłady. Jedną z takich firm jest bukmacher Comeon, który oferuje bonus powitalny 50% do 500 PLN. Piłkarz Wisły Kraków, Łukasz Burliga nie pomyślał o tym i mimo, że prawdopodobnie obstawił hokejowe mistrzostwa świata i mecz nie swojej drużyny, poniesie konsekwencję.

Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej