Bukmacherzy online
Betclic - Bonusy i promocje

Darmowy zakład Betclic

1) Oferta powitalna – freebet 200 PLN

Betclic jako jedyny z bukmacherów polecanych w tym serwisie nie oferuje bonusu za rejestrację. Zamiast tego możesz skorzystać z oferty cashback czyli zwrotu stawki za pierwszy przegrany zakład. Po prostu postaw swój pierwszy kupon za dowolną kwotę. Jeśli wygrasz, wszystkie pieniądze są Twoje. Jeśli przegrasz, cała stawka zostanie Ci zwrócona w postaci gotówki. Będziesz mógł ją od razu wypłacić lub grać dalej. Brak jakichkolwiek warunków obrotu i wysoka kwota darmowego zakładu to największe zalety tej promocji.

Odbierz bonus powitalny w Kasynie Betclic do 200 PLN

2) Poleć przyjaciela – 40 PLN za poleconego przyjaciela

Tutaj czeka na Ciebie jeszcze więcej bonusowej gotówki. Jeśli zachęcisz swojego znajomego do gry w Betclic, możesz otrzymać nawet 40 PLN do wykorzystania. Zasady nie są skomplikowane. Dzięki specjalnemu formularzowi dostępnemu na stronie możesz wysyłać zaproszenia, maksymalnie 10 dziennie. Jeśli któraś z zaproszonych osób zdecyduje się na rejestrację, od otrzymania 40 PLN będzie Cię dzieliło już tylko kilka kroków. Zanim otrzymasz te pieniądze, polecony gracz będzie musiał wpłacić na swoje konto przynajmniej 120 PLN i zagrać minimum 10 różnych zakładów z trzema możliwymi wynikami po kursie równym lub wyższym niż 2.00. Gdy gracz spełni te warunki, na następny dzień osoba która zachęciła go do gry w Betclic otrzymuje 40 PLN do dowolnego wykorzystania w serwisie.

3) Darmowy zakład przez telefon komórkowy

Jeśli jeszcze nigdy nie stawiałeś zakładu w Betclic przez telefon, masz możliwość otrzymania kolejnego darmowego zakładu. Wystarczy, że postawisz swój pierwszy kupon przez komórkę, a jeśli przegrasz otrzymasz zwrot wniesionej stawki do kwoty 40 PLN. Możesz postawić również mniejszą kwotę, na przykład 20 PLN. Minimalny kurs to zaledwie 1.50. Jeśli nie uda Ci się wygrać, niezwłocznie otrzymasz zwrot swoich pieniędzy. To kolejna szansa na podreperowanie swojego kapitału bez żadnego ryzyka.

4) Promocje dodatkowe w Betclic

Betclic jest jednym z tych bukmacherów którzy bardzo często organizują różnego rodzaju akcje i promocje dla swoich graczy. Warto więc regularnie zaglądać na stronę aby nie przegapić żadnej możliwości na zgarnięcie darmowej gotówki i kapitału na zakłady. Wśród wielu dostępnych ofert znajdziesz różnego rodzaju zwroty stawek, freebety czy możliwość powiększenia swoich wygranych.

Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej