Bukmacherzy online
Comeon - Plusy i minusy

Wady i zalety Comeon

Budowa serwisu - w Comeon wszystko jest proste. Począwszy od strony, przez zasady i regulaminy, kończąc na obsłudze klienta. Jest to więc idealne miejsce dla początkujących graczy ale i nie tylko.

Program lojalnościowy - grając tutaj możesz zyskiwać podwójnie. Zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody czy gotówkę.

Oferta - bukmacher proponuje swoim graczom sporą ilość zakładów na różne dyscypliny czy ligi. Znaleźć tu można niszowe ligi piłkarskie czy mało popularne sporty.

Trzy bonusy powitalne - Comeon zostawia swoim graczom możliwość wyboru promocji powitalnej. Dzięki temu możesz dopasować bonus do własnych wymagań czy grubości swojego portfela.

Grafika - strona bukmachera wygląda naprawdę imponująco, pełna jest ciekawych i żartobliwych elementów graficznych dzięki czemu spędzanie na niej czasu jest dużo przyjemniejsze.

Wysokość kursów - nie jest ona zbyt imponująca i dość blado wypada na tle kursów oferowanych przez kilku innych bukmacherów.

Brak płatności poprzez Skrill - bukmacher tymczasowo zrezygnował z możliwości przyjmowania wpłat i wypłacania pieniędzy przy pomocy konta Skrill. Jest to z pewnością spory minus, w obecnych czasach bowiem prawie każda firma przyjmuje płatności tą metodą.

Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej