Bukmacherzy online
Comeon - Plusy i minusy

Wady i zalety Comeon

Budowa serwisu - w Comeon wszystko jest proste. Począwszy od strony, przez zasady i regulaminy, kończąc na obsłudze klienta. Jest to więc idealne miejsce dla początkujących graczy ale i nie tylko.

Program lojalnościowy - grając tutaj możesz zyskiwać podwójnie. Zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody czy gotówkę.

Oferta - bukmacher proponuje swoim graczom sporą ilość zakładów na różne dyscypliny czy ligi. Znaleźć tu można niszowe ligi piłkarskie czy mało popularne sporty.

Trzy bonusy powitalne - Comeon zostawia swoim graczom możliwość wyboru promocji powitalnej. Dzięki temu możesz dopasować bonus do własnych wymagań czy grubości swojego portfela.

Grafika - strona bukmachera wygląda naprawdę imponująco, pełna jest ciekawych i żartobliwych elementów graficznych dzięki czemu spędzanie na niej czasu jest dużo przyjemniejsze.

Wysokość kursów - nie jest ona zbyt imponująca i dość blado wypada na tle kursów oferowanych przez kilku innych bukmacherów.

Brak płatności poprzez Skrill - bukmacher tymczasowo zrezygnował z możliwości przyjmowania wpłat i wypłacania pieniędzy przy pomocy konta Skrill. Jest to z pewnością spory minus, w obecnych czasach bowiem prawie każda firma przyjmuje płatności tą metodą.

Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej