Bukmacherzy online
Expekt - Opis

Expekt

Firma rodem ze Skandynawii jest jedną z pierwszych, która zdecydowała się na wejście na polski rynek. Stało się to w roku 2001 (2 lata po jej powstaniu) kiedy to Expekt udostępnił polskojęzyczną wersję swej strony.

Jak się później okazało była to decyzja korzystna zarówno dla włodarzy firmy, jak i dla graczy, gdyż od tamtej pory Expekt pozostaje jednym z liderów polskiej sceny bukmacherskiej.

Dla mnie bukmacher ten ma znaczenie szczególne, gdyż to w nim zacząłem grać przez Internet. A choć było to dawno nadal chętnie i często tu wracam i to wcale nie z powodu sentymentów.

Expekt to bukmacher gwarantujący solidność w każdym calu. Może nie ma tutaj tak ogromnej oferty jak w Bet365 albo genialnej prostoty strony jak w Bet-at-home, ale wszystko począwszy od finansów, przez kursy, wspomnianą ofertę, aż po support i przyjazność serwisu stoi na dobrym, a czasem nawet na bardzo dobrym poziomie. W efekcie bardzo ciężko wytknąć Expekt jakieś duże niedociągnięcia, choć z pewnością oferta zakładów na żywo czy baza statystyk to sprawy, które można by jeszcze poprawić. Równie dobrze można by jednak mówić tutaj o szukaniu dziury w całym.

Warto również wspomnieć o świetnej ofercie powitalnej dla nowych graczy. Jest to jedna z najlepszych tego typu promocji bukmacherskich w internecie. Na początku swojej przygody z Expekt możesz skorzystać z darmowego zakładu o wartości nawet 400 PLN. Po prostu postaw dowolną kwotę aż do wspomnianych 400 PLN a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki który będziesz mógł od razu wypłacić. Pierwszy zakład nie wiąże się więc z żadnym ryzykiem.

Tak jak więc wspomniałem na początku, Expekt solidna i uznana marka, która pod każdym względem stoi na przynajmniej niezłym poziomie. Dzięki temu jest to bukmacher dla każdego – początkujący nie będzie miał problemów z obsługą serwisu, a doświadczony gracz doceni wysokość kursów i parę innych rzeczy. Coś dla siebie znajdą tutaj również łowcy bonusów, a także ci, którzy oprócz zakładów sportowych szukają rozrywki w kasynie czy pokerroomie. Z pewnością więc Expekt to pozycja, przy której można zatrzymać się na dłużej.

Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej