Bukmacherzy online
Expekt - Opis

Expekt

Firma rodem ze Skandynawii jest jedną z pierwszych, która zdecydowała się na wejście na polski rynek. Stało się to w roku 2001 (2 lata po jej powstaniu) kiedy to Expekt udostępnił polskojęzyczną wersję swej strony.

Jak się później okazało była to decyzja korzystna zarówno dla włodarzy firmy, jak i dla graczy, gdyż od tamtej pory Expekt pozostaje jednym z liderów polskiej sceny bukmacherskiej.

Dla mnie bukmacher ten ma znaczenie szczególne, gdyż to w nim zacząłem grać przez Internet. A choć było to dawno nadal chętnie i często tu wracam i to wcale nie z powodu sentymentów.

Expekt to bukmacher gwarantujący solidność w każdym calu. Może nie ma tutaj tak ogromnej oferty jak w Bet365 albo genialnej prostoty strony jak w Bet-at-home, ale wszystko począwszy od finansów, przez kursy, wspomnianą ofertę, aż po support i przyjazność serwisu stoi na dobrym, a czasem nawet na bardzo dobrym poziomie. W efekcie bardzo ciężko wytknąć Expekt jakieś duże niedociągnięcia, choć z pewnością oferta zakładów na żywo czy baza statystyk to sprawy, które można by jeszcze poprawić. Równie dobrze można by jednak mówić tutaj o szukaniu dziury w całym.

Warto również wspomnieć o świetnej ofercie powitalnej dla nowych graczy. Jest to jedna z najlepszych tego typu promocji bukmacherskich w internecie. Na początku swojej przygody z Expekt możesz skorzystać z darmowego zakładu o wartości nawet 400 PLN. Po prostu postaw dowolną kwotę aż do wspomnianych 400 PLN a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki który będziesz mógł od razu wypłacić. Pierwszy zakład nie wiąże się więc z żadnym ryzykiem.

Tak jak więc wspomniałem na początku, Expekt solidna i uznana marka, która pod każdym względem stoi na przynajmniej niezłym poziomie. Dzięki temu jest to bukmacher dla każdego – początkujący nie będzie miał problemów z obsługą serwisu, a doświadczony gracz doceni wysokość kursów i parę innych rzeczy. Coś dla siebie znajdą tutaj również łowcy bonusów, a także ci, którzy oprócz zakładów sportowych szukają rozrywki w kasynie czy pokerroomie. Z pewnością więc Expekt to pozycja, przy której można zatrzymać się na dłużej.

Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej
Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej