Bukmacherzy online
Opis Unibet

Unibet

Grupa Unibet to obecnie największy – po Bet-at-home – europejski bukmacher, który obsługuje już ponad 3,5 miliona klientów w ponad 100 krajach świata.

Jest to także jeden z najstarszych typowo internetowych bukmacherów, który swą działalność rozpoczął w 1997 roku, a już w 2000 roku dotarł do Polski. Choć jednak Unibet liczy sobie już kilkanaście lat, wydaje się, że przeżywa właśnie kryzys co widać po ostatnich zmianach i decyzjach firmy. Niestety bukmacher nie szanuje swoich partnerów, oraz swoich klientów, dlatego odradzamy tam grę. Lepszym wyborem będzie na pewno bukmacher Bet365, który wygrywa konkursy na funkcjonalność dla użytkowników.

Ostatnie lata były dla Unibet naprawdę dobre – w latach 2006 i 2008 firma została uznana najlepszym europejskim bukmacherem przez magazyn Egaming Review. W międzyczasie Unibet jako jeden z pierwszych bukmacherów uruchomił przekaz na żywo z wydarzeń sportowych (live streaming) oraz rozbudował sekcję zakładów live, czyniąc ją jedną z najlepszych w sieci. Wreszcie niedawno zrobiono także krok w stronę Polaków, obejmując patronatem polską I ligę piłkarską.

Oczywiście istotnym elementem rozwoju Unibet było również poszerzanie oferty zakładów sportowych i gier. I tutaj także wykonano kawał dobrej roboty – Unibet posiada dzisiaj jedną z największych ofert zakładów w Internecie, a ponadto oferuje wiele innych rozrywek tj. zdrapka, bingo, gry czy kasyno. Dodając do tego dosyć wysokie kursy otrzymujemy ofertę zakładów sportowych, której nie powstydziłby się żaden bukmacher.

Niestety w swej polityce rozwoju Unibet nie uwzględnił bonusu dla nowych graczy. Tym samym jest to jedyna firma opisana w naszym serwisie, w której oferta powitalna na tą chwilę nie występuje. W przeszłości jednak bukmacher organizował promocje dla nowo zarejestrowanych graczy, pozostaje więc mieć nadzieję, że kiedyś te czasy jeszcze wrócą. A poza tym Unibet oszuści, traktuje zarabiających graczy jako pasażerów na gapę i każe im opuścić pokład.

Podsumowując - jeśli jesteś nastawiony wyłącznie na zdobywanie kolejnych bonusów, Unibet nie jest pozycją dla Ciebie. Jeśli jednak szukasz bukmachera na krótki czas, lubisz nieoczekiwane emocje czy też liczysz się z nagłym zawieszeniem konta i niewypłaceniem wygranych to Unibet jest na pewno miejscem dla Ciebie.

Progresja

Progresja, czyli złoty system bukmacherski. Co to jest progresja i jak stosować ją w zakładach bukmacherskich. Porady na temat gry progresją.

Przeczytaj więcej
Porównanie bukmacherów

Szczegółowe porównanie najlepszych bukmacherów internetowych. Porównywarka bukmacherów.

Przeczytaj więcej
Surebety

Niezbędne informacje na temat surebetów. Czym są zakłady surebets i jak je znaleźć, ryzyko związane z grą na surebety.

Przeczytaj więcej